Vendosja e shoqërisë në rrugë të drejtë

 • مشخصات
 • ناشر: مرکز بين المللی ترجمه و نشر المصطفی (ص)
 • نویسنده: مرکز نور
 • مترجم: منتور چادری
 • تعداد صفحات: 66
 • شمارگان: 300
 • شابک: 9789641955856
 • شناسه ملی: 3766059
 • مشخصات تکميلی
 • زبان : آلبانيايي
 • موضوع : علوم اجتماعی
 • سال چاپ : 1394
 • نوبت چاپ : اول
 • قطع : رقعی
 • نوع جلد : شوميز

Vendosja e shoqërisë në rrugë të drejtë

Ky liber eshte mbeshtetur ne idete e Imam Ruhallah Al-Musavi Al-Khomeini dhe perfshin nje game te gjere shpjegimesh persa i perket, shoqerise se mire, kushtit per arrijen e suksesit te madh, individi me devotshmeri te forte, atet e urdherimit per vepra te mira dhe ndalimit prej veprave te keqia, te nxenit dhe dituria, rreth nayres se njeriut si dhe bazat e drejtesise.

نظرات کاربران درباره Vendosja e shoqërisë në rrugë të drejtë

نظری در مورد این محصول توسط کاربران ارسال نگردیده است.
اولین نفری باشید که در مورد Vendosja e shoqërisë në rrugë të drejtë نظر می دهد.

ارسال نظر درباره Vendosja e shoqërisë në rrugë të drejtë

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 
کد امنیتی *
captcha
قیمت قبلی: 65,000 ریال
قیمت: 52,000 ریال
کد محصول BP0639
وضعیت موجودی موجود در بازار
وزن 95 گرم